Betöltés...

Amit az olaszok totál máshogy mondanak

(Alul megtaláljátok a magyaros fordítást)
Magyar fordítás
  1. Hát ennyi együtt töltött év után meg akarsz tőlem szabadulni?
  2. Gianni megvette azt a luxusautót, láttad? Megtudtam, hogy teljesen eladósodott emiatt!
  3. Láttad, hogy ki hívott téged? Nem, nem jelezte ki!
  4. Meg akarom valósítani ezt a vágyamat már régóta, tudod. És te mindig alám akarsz tenni!
  5. Amikor megmondtam neki, teljesen begurult.
  6. Amikor megmondtam neki kibukott.
  7. Gyere tegyünk egy kört! Hogy egy kicsit elszakadjunk a valóságtól!
  8. Na ne már kincsem! Most rögtön el kell mennünk innen ezután a kellemes légyott után? Nem szerelmem! Nem kell sietned, csináld csak nyugodtan!
  9. A rohadt életbe! Nem akarod megérteni, hogy egy másik nőt szeret? Térj már magadhoz, és gondolkozz!
  10. Kivettünk egy lakást a központban és olyan magasak a számlák, hogy mindig mínuszban vagyunk, nem tudom, hogy megengedhetjük-e magunknak ezt a jövőben is.
  11. Figyelj csak! Már eléggé felidegesítettél! Ha azt mondod nekem, hogy hozni akarod anyádat is a kirándulásra, az csak olaj lesz a tűzre!
  12. Mivel már megcsináltad a bajt, légy szives maradj a fenekeden, meg ne merj mozdulni, megyek és megpróbálom eltussolni az ügyet.
  13. Az idős hölgy csoszogva haladt át a téren, nem bírta felemelni a lábát.
  14. Néha a pokolba kívánom őt, annyira kihoz a sodromból az értelmetlen dumájával.
  15. Mondtuk nektek, hogy a szertartás alatt ne hangoskodjatok! Kicsit fogjátok már vissza magatokat!
  16. Te, tudod, hogy nem ér el az agyamig, hogy a csudába akar hozzámenni egy ilyen ronda férfihez?!
  17. Tudod, hogy Lujza a faluban elterjesztette, hogy odavagyok a papért? Most odamegyek hozzá és nagyon beolvasok neki!
  18. Mondták, hogy a srácok tegnap este összebunyóztak a diszkó elött. És aztán Lajos a farkát behúzva elsomfordált.
  19. Hova mész? Mi jót ettél? Mi szépet láttatok? Mi jót mondott neked?
  20. Te egy gonosz ember vagy. De én nem vagyok a riválisod. Ennek ellenére te megpróbáltál mindenáron rossz fényben feltüntetni engem!
  21. Ja! Akkor te házas vagy! Kicsi gyerekekkel! Én csak egy kis kitérő voltam számodra? Na ezt nem úszod meg szárazon!
  22. Ez a rengeteg pénz, amit nyertél a lottón, teljesen elhomályosította az agyadat! Mindent el akarsz költeni egy szempillantás alatt?
  23. Tegnap láttunk egy nagyon megható, könnyfakasztó filmet. Elhatároztam, hogy színésznő leszek!
  24. Amikor mondtam neki, hogy nekem nincs hozzá kedvem, már a sírás határán állt.
  25. Látod, hogy ezek az erdők micsoda gombákat adnak nekünk? De nagyon nyisd ki a szemed! Azok ott mérgesek, nem lehet őket megenni!
  26. Lili azt mondja nekem, hogy abból a tervből már semmi nem lesz. Elköltöttük az összes pénzünket, kimerítettük az összes tartalékunkat. Aztán azt mondja nekem: „Jobb, ha keresztet vetsz rá!”
  27. Tudod, hogy most semmi kedvem itthagyni ezt a vállalkozást! Én és a férjem nagyon megszenvedtünk azért, hogy talpon maradjunk a hosszú évek alatt!
  28. Figyelj csak ide! Most elmegyünk oda, ahogy te akartad, elköltjük az összes pénzünket benzinre, megnézzük a koncert, de szerintem az egész nem ér annyit!
  29. Na jól van, ma azt csináljuk, amit te mondasz. Mi a kívánságod?
  30. Figyelj ide! Végighalgattam a sértegetéseidet, mostmár elég, válogasd meg a szavaidat!